GULLTIBBELISTA
(last ned)


UTSTILLING
Plass Hanner Eier Poeng Sum
1 Khyi-mi Dpon Po Lamleh Lill Syvertsen & Rita Andreassen 15+13+19+26+25 98
2 Falamandus Pearls For Girls Sol Duus & Kari Terjesen 17+15+14+19+17 82
3 Dhoki Apsos Jackpot Jah-Zar Kristine Meidell Hafsøe & Maria Brunell 18+19+11+16+16 80
4 Kuau Le Gou`s Ab Fab Astor OfKaspar Sol Duus 12+11+13+13+18 67
5 Kyi-m-byang Konrad Kasparsønn Sol Duus 14+14+16+11 55
6 Tashi`s Spirit That`s A Winner Lena M Eriksen Skauge 8+9+17+12+8 54
7 Dhoki Apsos Hero Of Our Time Maria Brunell 25+10+14+3 52
8 Sem Zangbo`s Beau Lorenzo Marit Engelstad 12+14+14+7 47
9 Dhoki Apsos Jack-A-Dandy To Chazari Bjørn Samuelsen & Wenche Tønnesen 8+18+18 44
10 Litomada`s Bache Gabrielsen Rita Andreassen 11+4+10+15+4 44
11 Kyi-m-byang Jetsun Bilbo Rita Rognli Theodorsen 9+10+10 29
12 Litomada`s Hjam-pa Lill Syvertsen 2+4+2+8+8 24
12 Chilu`s Klöver Kung Eva Hystad 2+8+6+5+3 24
14 Ki-po Ziis Joker Of Heart René Ramstad 6+5+5+5+2 23
15 Sumanshu Pole Position Lill Syvertsen & Nita Kise 11+6+3 20
16 Rogell`s U-like-wind Rolf Høiseth 3+16 19
17 Shadeacre Going For Glitter Rita Rognli Theodorsen 5+7+7 19
18 Ki-po Ziis Il Caos First Son of Era Bente Lund Bruvold 4+7+7 18
19 Rogell`s Zam-boni Dagrunn Håkegård 16 16
20 Ki-po Ziis Just Do It Eva Hystad 2+5+6+3 16
21 Limeng`s Daddy Cool Wibeche Skaslien 15 15
22 Shadeacre Karate Kid Gunvor Sofie Nygård 2+1+2+6+3 14
23 Rogell`s Victory-Player Monica Williksen 10+0+3 13
24 Ki-po Ziis I´m Dawa Son Of Era Ramune Sapailaite 9 9
25 Ki-po Ziis Hopefull Mike Janne Bjerknes 2+3 5
26 Hairbandit`s Conrad Lise Karine Brustad 3 3
27 Lost Valley Chogory Rita Kristin Jansen 2 2
28 ChaZari`s Aragon Ingvild Tønnesen 1 1
Plass Tisper Eier Poeng Sum
1 Dhoki Apsos Foxy Omega Kristine Meidell Hafsøe 19+16+20+20+21 96
2 Litomada`s Excelent Sofie Lill M Syvertsen 18+16+15+15+17 81
3 Falamandus Out To Kick You Maria Brunell 17+10+19+11+20 77
4 Limeng`s Oh Ho Here She Comes Wibeche Skaslien 20+14+7+19 60
5 Terlianzo Alli One Sølvi Iren Evensen 8+16+18+16 58
6 Ki-po Ziis Ises New Hope Of Era Kate Hofsøy 14+6+5+13+17 55
7 Shadeacre Heads Up For Zazina Lena M Eriksen Skauge 6+8+16+17+7 54
8 Aylari`s Beautiful Bitten Lamleh Nita Kise 4+6+10+7+18 45
9 Dhoki Apsos Illusion Of A Dream Petra Engebretsen 6+14+10+12 42
10 Aylari`s Aditi A-wa Lamleh Hjørdis V. Møksvold 10+7+6+7+5 35
11 Litomada`s D`angel Nita Kise 9+12+11 32
12 Dhoki Apsos Just A Foxy Lady Maria Brunell, Petra og Vanessa Engebretsen 16+15 31
13 Karamain`s Amritaya Ellen Lind 7+11+8+4 30
14 Brightly`s My Excellent Taste Siri Kristensen Fossbakk 5+7+8+7 27
15 Abso Seng Kye`s Vega Astrid Jægtvik 9+5+7+2+4 27
16 Ki-po Ziis Ifi A Beaty Of Era Knut Hiis Bergh 4+2+8+8+2 24
17 Peaceful Dream`s New Star Nelly Kari Hvam Larssen 7+16 23
18 Dhoki Apsos Inspirational Dream Kjersti Halden 2+17+3 22
18 Jampa Carmen Cita Anne Dorte Halberg 4+15+3 22
20 Litomada`s Hi-ra Lisbeth Cale 2+11+5 18
21 Ki-po Ziis Jazz And Soul Kate Hofsøy 13+2+1 16
22 Berghuldra`s Ariel-min Lilje Elin-Merete Kjærvik 7+8 15
23 Shadeacre Edge Of Glory Magda Thams 5+3+3+4 15
24 Tunmark`s Jampa Lamleh Norunn Jakobsen Morvik 14 14
25 Stand By me Magda Thams 3+3+7+1 14
26 Limeng`s Super Funtime Sally Kari Terjesen & Wibeche Skaslien 9+4 13
27 Litomada`s GK´s Fancy Bjørn Samuelsen & Wenche Tønnesen 8+3 11
28 Araki Funtime Showgirl Wibeche Skaslien 10 10
29 Bian-ca Liv & Tom Andersen 2+8 10
30 ChaZari`s Antilla Bjørn Samuelsen 3+3+3 9
31 Maleficent Tord Hellestø Halvorsen 4+2 6
32 Rozina Torild Thorsen 2+3 5
33 Litomada`s Han-ke Lise Storelid 3 3
33 Sumanshu Oh So Special Lill M Syvertsen 3 3
35 Abso Seng Kye`s Ten-tsi Gerd Smedstad 1+2 3
36 Khambas My Little Angel Ørjan Kramer 2 2
36 Ki-po Ziis Era Of Enja Knut Hiis Bergh 2 2
36 Lamlux Indira Norunn Jakobsen Morvik 2 2
36 Rogell`s Aaliyah Sissel Kari Strand 2 2
40 Fraggelberget`s Dancing Queen Desiree Lorentzen 1 1
40 Kyi-m-byang Kalsang Kara Kari Terjesen 1 1
40 Rogell`s Saga Jorunn Almendingen Hansen 1 1
40 Shadeacre Kiss`n`Make Up Anna Karin Myklebust 1 1

Veteran hanner Eier

1 Falamandus Pearls For Girls Sol Duus & Kari Terjesen 19+15+18+17 69
2 Litomada`s Bache Gabrielsen Rita Andreassen 11+4+10+15 40
3 Chilu`s Klöver Kung Eva Hystad 8+6+5+3 22

Veteran tisper Eier

1 Falamandus Out To Kick You Maria Brunell 17+19+11+20 67
2 Berghuldra`s Ariel-min Lilje Elin-Merete Kjærvik 7+8 15
3 Bian-ca Liv & Tom Andersen 2+8 10
4 Fraggelberget`s Dancing Queen Desiree Lorentzen 1 1





Listen oppdateres når resultater fra utstillinger foreligger på DogWeb.Klubbadministrasjon i DogWeb gir kun informasjon om eier 1. Er det flere eiere på din hund, vennligst gi beskjed slik at vi får lagt inn korrekte eiere på gulltibbelisten. Gulltibbelisten inkluderer norsk eide hunder med gyldig medlemskap i Norsk Tibetansk Terrierklubb. 


Finner dere feil i listen, vennligst kontakt Kristine Meidell Hafsøe


 
Copyright © Norsk Tibetansk Terrier Klubb 2019
Webdesign/CMS: Netthund.no