GULLTIBBELISTA
(last ned)


UTSTILLING
Plass Hanner Eier Poeng Sum
1 Khyi-mi Dpon Po Lamleh Lill Syvertsen & Rita Andreassen 15+13+11+19+26 84
2 Falamandus Pearls For Girls Sol Duus & Kari Terjesen 12+17+15+14+19 77
3 Dhoki Apsos Jackpot Jah-Zar Kristine Meidell Hafsøe & Maria Brunell 18+19+11+16+8 72
4 Kuau Le Gou`s Ab Fab Astor OfKaspar Sol Duus 12+6+11+9+13 51
5 Dhoki Apsos Hero Of Our Time Maria Brunell 25+10+14 49
6 Dhoki Apsos Jack-A-Dandy To Chazari Bjørn Samuelsen & Wenche Tønnesen 8+18+18 44
6 Kyi-m-byang Konrad Kasparsønn Sol Duus 14+14+16 44
8 Litomada`s Bache Gabrielsen Rita Andreassen 11+4+10+15 40
9 Tashi`s Spirit That`s A Winner Lena M Eriksen Skauge 8+9+17+3 37
10 Sem Zangbo`s Beau Lorenzo Marit Engelstad 12+14 26
11 Litomada`s Hjam-pa Lill Syvertsen 2+4+2+8+8 24
12 Chilu`s Klöver Kung Eva Hystad 2+8+6+5 21
12 Ki-po Ziis Joker Of Heart René Ramstad 6+5+5+5 21
14 Rogell`s U-like-wind Rolf Høiseth 3+16 19
15 Ki-po Ziis Il Caos First Son of Era Bente Lund Bruvold 4+7+7 18
16 Sumanshu Pole Position Lill Syvertsen & Nita Kise 11+6 17
17 Rogell`s Zam-boni Dagrunn Håkegård 16 16
18 Limeng`s Daddy Cool Wibeche Skaslien 15 15
19 Shadeacre Karate Kid Gunvor Sofie Nygård 2+1+2+6+3 14
20 Ki-po Ziis Just Do It Eva Hystad 2+5+6 13
20 Rogell`s Victory-Player Monica Williksen 10+0+3 13
22 Ki-po Ziis I´m Dawa Son Of Era Ramune Sapailaite 9 9
22 Kyi-m-byang Jetsun Bilbo Rita Rognli Theodorsen 9 9
24 Shadeacre Going For Glitter Rita Rognli Theodorsen 5 5
25 Ki-po Ziis Hopefull Mike Janne Bjerknes 2+3 5
26 Hairbandit`s Conrad Lise Karine Brustad 3 3
27 ChaZari`s Aragon Ingvild Tønnesen 1 1
Plass Tisper Eier Poeng Sum
1 Dhoki Apsos Foxy Omega Kristine Meidell Hafsøe 19+16+20+14+20 89
2 Litomada`s Excelent Sofie Lill M Syvertsen 18+16+15+15+17 81
3 Falamandus Out To Kick You Maria Brunell 17+10+19+9+11 66
4 Terlianzo Alli One Sølvi Iren Evensen 8+16+18+16 58
5 Shadeacre Heads Up For Zazina Lena M Eriksen Skauge 6+8+16+17 47
6 Dhoki Apsos Illusion Of A Dream Petra Engebretsen 6+14+10+12 42
7 Limeng`s Oh Ho Here She Comes Wibeche Skaslien 20+14+7 41
8 Ki-po Ziis Ises New Hope Of Era Kate Hofsøy 14+6+5+13 38
9 Litomada`s D`angel Nita Kise 9+12+11 32
10 Dhoki Apsos Just A Foxy Lady Maria Brunell, Petra og Vanessa Engebretsen 16+15 31
11 Karamain`s Amritaya Ellen Lind 7+11+8+4 30
11 Aylari`s Aditi A-wa Lamleh Hjørdis V. Møksvold 10+7+6+7 30
13 Aylari`s Beautiful Bitten Lamleh Nita Kise 4+6+2+10+7 29
14 Abso Seng Kye`s Vega Astrid Jægtvik 9+2+5+7+2 25
15 Ki-po Ziis Ifi A Beaty Of Era Knut Hiis Bergh 4+2+8+8 22
16 Dhoki Apsos Inspirational Dream Kjersti Halden 2+17+3 22
17 Litomada`s Hi-ra Lisbeth Cale 2+11+5 18
18 Ki-po Ziis Jazz And Soul Kate Hofsøy 13+2 15
19 Shadeacre Edge Of Glory Magda Thams 5+3+3+4 15
20 Tunmark`s Jampa Lamleh Norunn Jakobsen Morvik 14 14
21 Brightly`s My Excellent Taste Siri Kristensen Fossbakk 5+7 12
22 Litomada`s GK´s Fancy Bjørn Samuelsen & Wenche Tønnesen 8+3 11
23 Araki Funtime Showgirl Wibeche Skaslien 10 10
24 Bian-ca Liv & Tom Andersen 2+8 10
25 Limeng`s Super Funtime Sally Kari Terjesen & Wibeche Skaslien 9 9
26 Peaceful Dream`s New Star Nelly Kari Hvam Larssen 7 7
27 Stand By me Magda Thams 3+3 6
28 Jampa Carmen Cita Anne Dorte Halberg 4 4
28 Maleficent Tord Hellestø Halvorsen 4 4
30 ChaZari`s Antilla Bjørn Samuelsen 3+3+3 9
31 Litomada`s Han-ke Lise Storelid 3 3
31 Sumanshu Oh So Special Lill M Syvertsen 3 3
34 Abso Seng Kye`s Ten-tsi Gerd Smedstad 1+2 3
35 Khambas My Little Angel Ørjan Kramer 2 2
35 Ki-po Ziis Era Of Enja Knut Hiis Bergh 2 2
35 Lamlux Indira Norunn Jakobsen Morvik 2 2
35 Rogell`s Aaliyah Sissel Kari Strand 2 2
39 Fraggelberget`s Dancing Queen Desiree Lorentzen 1 1
39 Kyi-m-byang Kalsang Kara Kari Terjesen 1 1
39 Rogell`s Saga Jorunn Almendingen Hansen 1 1
39 Shadeacre Kiss`n`Make Up Anna Karin Myklebust 1 1

Veteran hanner Eier

1 Falamandus Pearls For Girls Sol Duus & Kari Terjesen 19+15+14+18 66
2 Litomada`s Bache Gabrielsen Rita Andreassen 11+4+10+15 40
3 Chilu`s Klöver Kung Eva Hystad 2+8+6+5 21

Veteran tisper Eier

1 Falamandus Out To Kick You Maria Brunell 17+10+19+11 57
2 Bian-ca Liv & Tom Andersen 2+8 10
1 Fraggelberget`s Dancing Queen Desiree Lorentzen 1 1


AGILITY

Plass Klasse Hund Eier Poeng Sum
1 1M AG Peaceful Dream`s New Star Nelly Kari Hvam Larsen 12+5+13+7+13 50
2 1M AG Peaceful Dream`s New Dream Cathrine Hustad 11+9+15 35






1 2M AG Turbosnellas Odin Av Thea Hilde Åsheim 12+13+14+13+11 63


HOPP

1 1M AGH Peaceful Dream`s New Dream Cathrine Hustad 3+10 13
2 1M AGH Peaceful Dream`s New Star Nelly Kari Hvam Larsen 5 5






1 2M AGH Turbosnellas Odin Av Thea Hilde Åsheim 12+13+9+13+10 57


RALLYLYDIGHET

1 RL1 RLI RLII Litomada`s Han-Ke Lise Storelid 7+13 20






1 RL2 RLI RLII Litomada`s Han-Ke Lise Storelid 7+4 11






1 RL3 RLI RLII Litomada`s Han-Ke Lise Storelid 5+8+10 23





Listen oppdateres når resultater fra utstillinger foreligger på DogWeb.Klubbadministrasjon i DogWeb gir kun informasjon om eier 1. Er det flere eiere på din hund, vennligst gi beskjed slik at vi får lagt inn korrekte eiere på gulltibbelisten. Gulltibbelisten inkluderer norsk eide hunder med gyldig medlemskap i Norsk Tibetansk Terrierklubb. 


Finner dere feil i listen, vennligst kontakt Kristine Meidell Hafsøe


 
Copyright © Norsk Tibetansk Terrier Klubb 2019
Webdesign/CMS: Netthund.no